Červenec 2010

Nemoc a děs

29. července 2010 v 11:58 moje keci
jh


 Ahoj ahoj!!! ano už je to tak jsem nemocný a to hodně protože mám zánět ucha zánět dutin a zánět spojivek a alergii beru asi čtyry prášky jeden sirup a dvě kapky.Takže kvůli tomu zánětu spojivek nechdim na počítač a tím pádem ani na blog pls vydržte tak deset dní já už pak zase přidávat bu du a budu vás obíhat ale teď já na to fakt nemam energii ani čas a ani oči takže čau čau.

Video z našeho hotelu

27. července 2010 v 10:27
Tak je tu jedno video je to hotelový tanec který se tančil furt.


New Avatars sweets

26. července 2010 v 11:28 výrobky
Ahoj tak jsem tu a vyrobil jsem nový avatary na téma sladkosti fotky jsou speciálně focený na dovolený takže si je užijte.

sweets

Je to tu

16. července 2010 v 11:40
j

Je to tu!! Jedu na dovču tím pádem se
tu neobjevím do 25.7.
takže pozastavuji blog a prosím sb nemazat
jeto hrozně krátký článek protože
už jedu ještě vás oběhnu sbénka a jedu Pá Pá.

A už jsou pryč!!

15. července 2010 v 12:31 moje keci
j

Ahojky!! Juchů konečně je klid!! Moje teta už odjela sice se nudim ale je aspoň klid.Včera jsme do půlnoci zase hráli žolíky a já vyhráli třicet dva korun českých. No aspoň něco ale to je jedno dneska nevim co přidám protože sem naštvanej u nás je hnusně a hřmí. a to jsme měli jet na jezírko se koupat ke kamarádce. A to se to kvůli mě ze včerejška přesunulo na dnešek protože jsme tam měli tu tetu. Teta nechtěla jet tak jsme jeli do nějakého toho eko domu hrozná kravina. Tak čau _/MaRtY\_

Family jewels

14. července 2010 v 14:50 moje kritiky
d

Marina And the Diamonds!! Family Jewels je debutové Cd již zmíněné Mariny And the Diamonds.CD je takové nevyslovitelné protože každá písnička se mi zdá trochu jiná že se nerdží v žánru!! Nejznámějším songem je Hollywood tato písnička mě nejdřív odpuzovala ale poté mě písnička přitáhla natolik že si ji každý den pustím. To samý se stalo u mému kámošovi ale ten si ji nepouští a tady  je ta písnička:

Žolíky

14. července 2010 v 12:10 moje keci
god

Ahoj Ahoj!! Ptáte se proč žolíky? No protože jsem je včera s tetou, mamkou a strejdou hrál až do jedný v noci pak jsme uznali že naše dluhy narůstají a přestaly a šli spát. Ale to není vše protože chtějí dneska pokračovat už se tešim .No ale nic včera jsem sliboval tu Marinu tak už snad bude dneska. Jo po obědě pojedeme do nějakého eko domu jsem celej žhavej.A zítra teta odjede konečně klid!! No a v sobotu jedu na dovču ale nebojte nějaký články budou přednastavený ale to je moc dopředu. a pro dnešek je to všechno. Zdraví vás _/MaRtY\_!!

New avatars TOYS

14. července 2010 v 10:29 výrobky
NO COMENT!!r

Fecebook dobro či zlo??

13. července 2010 v 11:33 moje keci
h

Fecebook proč? Protože je to téma týdne.Facebook dobro či zlo? To je otázka. Já si myslím že je to něco mezi dobrem a zlem protože na jednu stranu jsem  ve zprávách slyšel že matka na facebooku nalezla syna kterého neviděla deset let ale na druhou stranu tam jsou pedofilové a různí burani. Takže se to nějak vyrovnává. Já sám osobně facebook považuji za věc s kterou si můžu pokecat s kámošema ze třídy nebo školy ale že bych si přidával někoho koho neznám tak to fakt ne nikdy nevíš kdo to je jestli je to fajn člověk nebo buran a pedofil že?
To je vše náročný článek teda pro  mě ještě jednou zdraví vás váš _/MaRtY\_ 

Hrůza a děs

13. července 2010 v 9:44
uz

Ahoj Ahoj!! No je to hrůza moje teta a sestřenice, protože teta má tři děti a ty všechny si chtějí se mnou hrát jedna chce do bazénu druhá na počítač třetí se chce podívat na hračky do pokojíčku no prostě hrůza, děs. Dneska nevím co přidám jo asi přidám kritiku Mariny and the Diamonds jak jsem včera sliboval. No a to by asi dneska na blog přidávání bylo vše. Ještě dneska pojedeme s tetou do zoo na Hlubokou a podívat se na zámek Hluboká. Tak to je pro dnešek psaní všechno. Pá pá váš _/MaRtY\_

Lesson to be Learned

12. července 2010 v 20:50


c

Lesson to be learned je debutové albu Gabrielly Cilmi. toto albu je na odpočinkové chvíle s přáteli řekl bych a jeho písničky jsou jemné a lehké. Prostě bomba tady je obrázek CD: 
File:Lessons to be learned.jpg

Nové avatary na téma Ice

12. července 2010 v 16:17 výrobky
No myslím že se mi docela povedli ne?ice

Tak je to tady

12. července 2010 v 10:02 moje keci
lk

Ahoj tak je to tady!! Tím myslím že mi dneska přijede teta s mými sestřenicemi. Budou tu až do čtvrtka  jo ale nebojte já přidávat budu stále a nadále .Jinak dneska udělám nový avatary na téma buď  oheň nebo led ale asi spíš ten led!! Po tom bych přidal kritiku CD Mariny and the Diamonds (Family jawels) nebo Gabrielly Cilmi (Lesson to be learnd) obě dvě CD jsou jejich první nebol-li debutová. Tím to se s vámi prozatím loučím _/MaRtY\_!!

Uf náročný víkend

11. července 2010 v 9:35 moje keci
g


Ahoj Ahoj!! Za prví se omlouvá že jsem včera nic nenapsal. No nic jsem nenapsal protože jsme jeli s taťkou ke strejdovi a byli jsme tam celý den . A ke všemu jsem se musel starat o mou malou sedtřičku, která chtěla chodit na trampolínu a do bazénu a furt se to takle střídalo.A dneska jedem na chatu možná že večer něco napíšu ale nevim to na sto procent. Jinak vám přeju užijte si dnešní sluneční den. Zdraví vás váš milovaný _/MaRtY\_  

Hip Hip Hurá!!

9. července 2010 v 11:36 moje keci
f

Ahoj hip hip hurá!!Je to nadpis proto že už mám to CD.Jsme hrozně štěstnej . Cd je fakt bomba Marina na něm předvádí své extravagantní tóny svého hlasu.Jinak málem jsem měl útrum s dovolenou protože Turci chtěj aby pas platil 6 měsíců. Jenomže mě platí 5 a kousek. No a tak jsme jeli dneska na výbor kde dělají pasy.No tam nám řekli že dělají pasy narychlo jen na 6 měsíců. Naštěstí si před chvílí   mamka předčetla že dítě do 15 let může být zapsané na rodičovském pasu no a to mě mamka má takže se problém vyřešil. Zdraví vás váš _/MaRtY\_

My first kiss

8. července 2010 v 17:07 moje kritiky
v


Ahojky mám novou no novou písničku od 3OH3! společně s popovou hvězdou Keshou.Písnička se jmenuje My first kiss. |Co bych napsal no klip ja na mě moc jednoduchý, potom se mi zdá že Keshe nechali kluci hrozně málo prostoru. Jinak písnička je fakt cool. Tady je: 
                           Písničce dávám 3,5 bodů z 5 a vy?

Zloba, vztek a mnohem víc

8. července 2010 v 9:42 moje keci
x


 Ahoj lidi!! Ano je to tak jsem hrozně naštvaný protože já hňup čekal až do jedné hodiny odpolední na listonošku. Když už jsem jí viděl tak jsem byl natěšený jak si to CD pustím ale ona ho neměla sebou a rovnou mi házela do pošty lísteček ať si vyzvednu balík tam a tam. Jinak jak se máte? Já dobře teď půjdu ke  kámošovi takže tu nebudu. Jo a dneska udělám kritiku na jeden song. Takže to by jsme měli vyřešený co přidám a co ne. Tím pádem mi zbývá říct už jen: Ahojky váš _/MaRtY\_!! 

Diplomky za SB roku

7. července 2010 v 11:06
                   Pro Piper(sáruš)     Pro Denisku                   Pro Charmed-ku.Pavlu
Pro Zdenču                        Pro Ondru

Konečně

7. července 2010 v 8:48 moje keci
v

Tak čauu ptáte se proč konečně? Zaprvé dneska dostanu nebo spíše měl bych dostat objednané CD Mariny and the diamonds. No a na to CD se těším jako malé děcko. A za druhé dneska je u nás konečně bez mraku sice teplo moc není ale jestli to vydrží tak zítra jdu po dlouhé době do bazénu JUCHU!! Jinak včera jsem dodělal ty diplomy takže s nima dneska počítejte. Takže  ještě nevíte co dneska budu dělat že? Dneska budu netrpělivě čekat na to CD a přitom čekání budu hrát The Sims 2. No a to je asi vše.  Ahojky váš _/MaRtY\_.  

Jupíí!!!

6. července 2010 v 11:10
g

Ahoj všichni jak se máte? No já se mam hrozně dobře vstával jsem v půl jedenáctý a probudil jsem se do krásného slunečného dne. Ale bohužel se teď zatáhlo. No a jak je u vás?U nás jak jsem pal je docela hezky až na ty mraky.
No a dneska plánuji dodělat ty diplomy za sb roku a možná nějakou tu kritiku. Jinak mimo blog asi pojedeme nakupovat na dovolenou do Tesca myslím nakupovat jenom plavky a kufry jedem až sedmnáctého.
Zdraví vás váš milovaný _/MaRtY\_