Září 2010

The end but a new beginning

26. září 2010 v 9:46 moje maličkost
los-grafikos.blog.cz
Ahojky .
No už je to tak tento blog končí ale za to začínám na nové adrese tak prosím všechna sbéčka jestli by mohli do tohodle článku napsat jestli budou se mnou u na mím novým blogu či ne.Tak to je všechno na tomto blogu bude se mi po něm moc stýskat adrsa nového blogu je tady http://marty-mz.blog.cz/. Loučím se tímto s vámi a doufám že budete semnou přátelé i na druhém a novém blogu. Pa pá. 

Vždy je kapka naděje

22. září 2010 v 20:00 moje keci

los-grafikos.blog.cz
Ahoj.
Hlásím se s tématem týdne tentokrát s nadějí. Tak jak bych no začnu tím že řeknu naděje je všude a má jí každý protože co by si počali lidi kteří trpí nějakou zákeřnou nemocí a doktoři jim řeknou že je to rakovina nebo tak? Už bylo plno takových případů kdy doktor řekl že ten daný člověk do týdne zemře ale on nezemřel protože v něm byl ten malinký kousíček naděje který mu šeptá ty to dokážeš ty se uzdravíš. Já sám to vím protože mojí babičce řekli že asi do měsíce zemře ale ona je tu furt má pro co žít a má naději že se to vyléčí. Tak to je i ve škole když máte napsat nějaký ten test a vy jste se zapomněli učit furt je naděje že se to doučíte přes přestávky či to napíšete jen z toho co si pamatujete od učitele z hodiny. Řeknu to takhle naděje je mocná čarodějka a každý by měl děkovat že jí má každý a né jen vybraní. To je konec toho to článku pa pá.

Pixie Lott- Turn it up

19. září 2010 v 17:23 moje kritiky

los-grafikos.blog.cz
Ahoj!
Tak vám přináším novou recenzi a to na cédéčko Pixie Lott turn it up. No co bych řekl Pixie na cédéčku vystřídala asi čtyři žánry a to pop, rock, pop-rock a ten čtvrtý nevím. na první poslech je cédéčko fakt bomba to i na druhý a na třetí a tak dál. Prvním jejím největším hitem byl song Mama Do který nám ukazuje barvu Pixiina hlasu s píše k Amy Winehouse a Duffy. Song je klidný pohodový a musím říct líbí se mi jak Pixie vleze pod tu deku a tam chodí pod peřinou. Tady je ten zmiňovaný song:

Tenis, Tenis

12. září 2010 v 16:33

los-grafikos.blog.cz
Ahoj lidi!
Tak co jak je? Já se mám moc dobře sice jsem utahanej ale jde to. No jak bych pokračoval.... utahanej jsem proto že jsem hrál s kámoškou včera i dneska tenis. Řeknu vám po hodině což úplně stačí jsme byli utahaný no prostě děsně.Jo pro Ondru ta kámoška Simča to nebyla. Včera nás to učila hrát kámošky mamka a dneska jsme vyrazili jen mi dva a řeknu vám její údery jsou děsný jeden dá na vlevo druhý na vpravo a já pro ně všechny lítal jako pitomec. A největší sranda byli naše poddání tak polovina jich skončila v sítí. Tenis je prostě prča a ten kdo tvrdí že ne je fakt divnej. No a včera jsme jeli s mamkou koupit bundu nakonec to skončilo že jsem si k bundě koupil i tričko takže jsem šťastnej. Tak a to je vše. Čau váš _/MaRtY\_

Vše je jednou poprvé

10. září 2010 v 19:19 moje keci


los-grafikos.blog.cz
Ahoj!
Hlásím se s tématem týdne Poprvé. Já jsem si vymyslel že vše je jednou poprvé no vymyslel je to pravda. Když jsi malý/á tak pro tebe je poprvé chození, mluvení nebo jdeš poprvé do školky. To vše je poprvé a mnohem víc. Ve větším stádiu života jdeš poprvé do školy potom jdeš poprvé na druhý stupeň tím vším jsem prošel a myslím že i vy. Jednou pro tebe pro vás bude poprvé souložit či koupit si byt a žít sám či s partnerkou/rem dále třeba udělat si řidičák a mít děti!! No a až budete mít děti začnete to prožívat víc když vaše dítě udělá první krůček či poprvé promluví. A takhle to bude pak vaše dítě půjde poprvé do školy to pro vás bude velmi radostný zážitek když si třeba vzpomenete jaký byl váš první den ve škole. No a pak přijde den kdy se vaše dítě odstěhuje a bude mít svoje první dítě a vy budete poprvé babička či dědeček. A takhle by to mělo šlapat celý život bez  vyjímek teda kromě homosexuálů ale ty taky mají vždy je něco poprvé potkají svého kluka snů lesbičky zase dívku no pak bude svatba. Ale když budete mít dítě nevím jestli budete šťastní když vám oznámí že je gay či lesba ale správný rodič by se měl zachovat rozumě a né dělat jako že jeho dítě je debil a tak jak to bývá ve filmech no a to je vše. Zítra pa pá.

Škola, škola

10. září 2010 v 17:23 moje keci
                     
los-grafikos.blog.cz
Ahoj!!
Tak co jak pak se máte? Já dobře teda až na to že začala škola a sní i první testy. Testy spíš test z českého jazyka ale ono se to hned napraví protože v pondělí píšeme z matiky a možná i z něčeho jiného. A o vy už jste psali nějaký ten testík? Jinak dneska přidám článek na téma týdne poprvé. No jak dopíšu tenhle článek tak vás půjdu oběhnout pak se pudu dívat na buffy potom na jeden díl simpsonových pak půjdu sem napsat ten článek pak se půjdu vykoupat no a potom se budu dívat na nějaký ten filmík a uprostřed jako vždy přepnu na hrdiny. Tak to je zatím všechno. No všechno ještě vám chci říct že jsem si objednal nový dess s Pixie Lott kdo by nevěděl kdo to je pod perexem ukázka.

Marina and the diamonds- Shampain

7. září 2010 v 16:36 moje kritiky

los-grafikos.blog.cz

Ahoj!!
Marina and the diamonds má nový videoklip a to už šestý z její debutové desky. Singl se jmenuje Shampain. No mě osobně se song moc nelíbí ale s klipem je opravdu bezva. No to ovšem skoro všechny její videoklipy. Jinak song je takový pohodový s klipem je zase takový depresivní. Marina ukazuje v klipu svojí spíše vysokou polohu hlasu. Stejně na ní obdivuji jak může zpěvačka co nazpívala Hollywood a to je dost v nízký poloze zazpívat pak takhle vysokou. To je fakt obdiv.Jinak proti mám jen že to není takový fajn song jako Hollywood  nebo Oh no!. No a tady je ten výše zmiňovaný videoklip.

Dávám dobré 4 body z 5. A vy?

Nový avatary propůjčené!!

7. září 2010 v 16:23
Ahoj mam nový avatary. No vlastně mam nemam vypůjčil jsem si je od:http://los-grafikos.blog.cz/Zpět v plné síle a zdráv

6. září 2010 v 19:50 moje keci
g

Ahojky!!
Hlásím se po dlouhé době v plné síle. Jak jsem psal měl jsem rozbitej počítač a dneska mi ho přivezly konečně být bez počítače takovou dobu a hlavně když není co dělat je to na nic. No jinak přemýšlím že bych přestěhoval blog. A na to se vás chci zeptat jestli by jste mě podpořili a šly se mnou jako sbénka do nového blogu když ne tak se stěhovat blog nebude. Jak jsem řekl je to jen na vás.Tak a to je všechno milý čtenáři pro dnešek se s vámi loučí _/MaRtY\_!!